Reha Motion to rozwijająca się placówka fizjoterapeutyczna, zajmującą się szeroko pojętą rehabilitacją. W naszej ofercie, oprócz zabiegów leczniczych, znajdują się również usługi dietetyczne i konsultacje z lekarzami specjalistami.  Nasza kadra, chcąc spełniać najwyższe standardy rehabilitacyjne, regularnie uczęszcza na kursy oraz szkolenia z dziedziny fizjoterapii, co daje możliwość skutecznej pomocy naszym pacjentom.  Szeroka gama zabiegów, pozwala nam na leczenie różnorodnych schorzeń. Do każdego podchodzimy indywidualnie, nie tylko podczas leczenia, ale już na samym początku współpracy fizjoterapeuta – pacjent. To sprawia, że każdą dysfunkcję leczymy adekwatnie do przyczyn, wskazań i zamierzonych celów terapeutycznych.

Placówka dbając o komfort pacjentów jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt marki BTL. Posiadamy najnowsze urządzenia, pozwalające poszerzyć naszą ofertę rehabilitacyjną, takie, jak: falę uderzeniową, laser wysokoenergetyczny, a także, jako jeden z dwóch gabinetów w Krakowie, posiadamy Terapię Radiofalową Ukierunkowaną.

Chcąc zapewnić najwyższy standard obsługi naszych klientów, posiadamy miejsca parkingowe oraz dobrze rozbudowaną architekturę budynku, która jest dostosowana do osób starszych oraz niepełnosprawnych.